Маков — один з небагатьох українських митців, творчість яких здобула визнання за межами батьківщини. Його роботи зберігаються в багатьох солідних колекціях — Третьяковській галереї та Музеї образотворчих мистецтв ім. О.С. Пушкіна у Москві, Музеї Вікторії й Альберта в Лондоні, Метрополітен-Музеї в Нью-Йорці та Національній галереї у Вашингтоні, в Центрі сучасного мистецтва в Осаці. Він володар безлічі нагород міжнародних фестивалів і бієнале графіки. Його персональні виставки проходили майже у 30 країнах. Він здійснює проекти в Данії, Італії та Великій Британії, читає лекції і проводить майстер-класи у США, Німеччині та Голландії.
Павло Маков посідає в українському арт-середовищі унікальне місце, що зумовлене здатністю художника актуальні концепції підкріплювати найпотужнішою майстерністю. Формально він досліджує топографічні структури. Одна з головних його графічних серій не випадково називається «Місце». Починаючи з 1992 року, художник працює над грандіозним авторським проектом «Хроніки утопії». Ця робота переростає з однієї форми в іншу, розгалужується, але не припиняється.
У техніці офорту він досяг вражаючої досконалості. Бездоганне володіння класичним ремеслом поєднується у Макова з рішучою нестандартністю художнього мислення.
Своєрідність творчої манери художника полягає в тому, що на один аркуш, який іноді потрапляє до друкарського станку кілька тисяч разів, митець послідовно, шарами нарощує нові і нові образи. Це надзвичайно трудомісткий й водночас дуже захоплюючий процес. Адже в остаточному вигляді відтиск насичується десятками часом навіть не передбачуваних на початку роботи смислів. Втім, вони ніколи не суперечать основному задуму. Педантично дотримуючись середньовічної технології виготовлення офорту, художник так само скрупульозно намагається втілити в кожному аркуші принципи своєї філософії. Власне, Павло Маков ось вже майже чверть століття займається, так би мовити, археологією часу.
Справді, цей харків’янин — один з небагатьох українських митців, творчість яких здобула визнання за межами батьківщини. Його роботи зберігаються в багатьох солідних колекціях — Третьяковській галереї та Музеї образотворчих мистецтв ім. Пушкіна у Москві, Музеї Вікторії й Альберта в Лондоні, Метрополітен-Музеї в Нью-Йорці та Національній галереї у Вашингтоні, в Центрі сучасного мистецтва в Осаці. Він володар безлічі нагород міжнародних фестивалів і бієнале графіки. Його персональні виставки проходили майже у 30 країнах. Він здійснює проекти в Данії, Італії та Великій Британії, читає лекції і проводить майстер-класи у США, Німеччині та Голландії. І, можна передбачити, що дух і атмосферу нашого часу майбутні історики відтворюватимуть і за його офортами.