Таке враження що я постійно перебуваю у вірі всім єством прагну до неї. Віра — вище ментального рівня як і любов. До життєпису До профілю

Бориса Буряка більше відомо за кордоном. Він — член сенату Римської академії сучасного мистецтва, його роботи купують баронеси, лорди та перші особи держави, за спиною друзі називають Спінозою, він може собі дозволити працювати по декілька місяців та викладати в приватній школі. Усе це звучить як рядки з біографії художника-енциклопедиста часів Ренесансу.

Буряк почав малювати ще в дитинстві і відтоді створив понад 2000 картин. Свою популярність він здобув завдяки наполегливій праці, у ній і криється головний секрет його успіху. До сенату Римської академії сучасного мистецтва, крім самого Буряка, з українців входять тільки Іван Марчук, Микола Журавель і Олег Денисенко.

Найголовніші герої картин Бориса Буряка — це Львів та король Данило Романович Галицький, волею якого, вважається, і було зведено в ХIII столітті це горде і славне місто. Роботи художника виставляють у галереях Франції, Бельгії, Італії, Німеччини. Він став автором більше 20 персональних виставок в Україні, Польщі, Германії, Франції, Бельгії, Нідераландів, Австрії, Россії, США та взяв участь більш ніж у 40 групових виставках.З книги

Живопис Бориса Буряка — це навіть не магія, а, швидше, алхімія в силу неабиякої ерудованості художника, недаремно ж друзі називають його Спінозою. Ця його якість і слугує основою робіт Буряка, тим таємним елементом, що захоплює глядача з першого погляду. Його картини наповнені радістю, світлом та позитивною енергією. Митець трактує колір не як чисту барву, а як «складну субстанцію». Остання формується в ході поетапного допрацювання картини, накладання шарів лесирування, використання акварельного й так званого корпусного письма, рефлексів та фактурних ефектів. Кожну картину пише довго, нашаровуючи різні емоції та враження.

Він член сенату Римської академії сучасного мистецтва, його роботи купують баронеси, лорди та перші особи держави. Роботи Буряка виставляють у галереях Франції, Бельгії, Італії, Німеччини.

Постійно слідкувати за виром подій Борису потрібно й тому, що він з радістю віддає не тільки картини, але й свої знання: веде приватну школу малювання та рисунку у Львові, допомагає розкритися молодим талантам і передає секрети майстерності наступним поколінням.

Натхненна праця — це і є головна Муза художника, його секрет успіху.

Дізнавайтеся більше про героїв та замовляйте лімітоване видання книги «Ukraine.The Best».
Замовити книгу

До матеріалів Культпростору