Успіх художника — це те як працює його творчість. Якщо його мистецтво необхідне людям то він затребуваний а значить — успішний. До життєпису До профілю

Коли в одному реченні поєднуються слова «мистецтво» і «Донбас» першим на думку спадає ім'я Романа Мініна. Він транслює в роботах долю цілого регіону й країни, від самого початку прагнув власною творчістю створити міф і йому це вдалося.

Зробивши шахтаря головним героєм своїх робіт, видобувачем даних у безмежному морі інформації — «дата майнінгу», Мінін делегував своєму персонажеві найголовніше, найсокровенніше — пошук істини. Одна з перших його значних персональних виставок «Ваш шахтар», що відкрилася 2008 року в Донецькій міській адміністрації, була закрита того ж таки дня тією ж таки адміністрацією, яка розцінила роботи митця як знущання і паплюження світлого образу шахтарської праці.

У своїй творчості Мінін пройшов шлях від живопису на полотні, монументальних розписів, вітражів і фотографій до цифрової графіки, кінетичних інсталяцій та лайтбоксів. Він встиг об'їздити по виставках та резиденціях пів-Європи від Італії до Норвегії, показати свої роботи в Маямі та Нью-Йорку. Мінін знаходиться в постійному пошуку і стані експерименту, видає лише тема — фатально незмінна протягом років, вибрана як хрест, як місія, як покликання.З книги

Треба прагнути якомога більше віддавати людям.

Національна ідея — це те, як ми бачимо своє місце в глобальному контексті і як позиціонуємо себе у світовій спільноті.

Мистецтво — це максимальний прояв любові до життя, прагнення зробити його якомога кращим, різноманітнішим і неповторним. Це те, що, як на мене, намагається зробити кожен художник.

 
Дізнавайтеся більше про героїв та замовляйте лімітоване видання книги «Ukraine.The Best».
Замовити книгу

До матеріалів Культпростору