Я не вважаю що ця країна краща за будь-яку іншу. Просто я люблю саме її ось і все. До життєпису До профілю

Хливнюк є публічним обличчям цілого колективу людей, що називають самі себе не інакше як «сім’я Бумбокс».

У столиці він виступав з клубним гуртом Acoustic Swing Band, потім із групою «Графіт», а в 2004 році разом з гітаристом гурту «Тартак» Андрієм «Мухою» Самойло та діджеєм Валентином Матіюком створив «Бумбокс». 2005-го журнали FHM і «Афіша» назвали гурт «Відкриттям року». 2007 року сингл «Тримай / та4то» став одним з найуспішніших українських синглів в історії.

Свої майбутні хіти вони збирали з того ж жанрового асортименту, що й багато хто з їхніх колег, як новачків, так і вже відомих, - перш за все, з хіп-хопу, який тоді був в Україні на підйомі, фанку, реггі, гітарної альтернативи, розумної дози якісного попу і так далі. Те, що ці люди разом зробили — справжній майстер-клас для музикантів-початківців. «Бумбокс» показали, що в умовах бідного, вузького і корумпованого українського «шоубізу» можна, приїхавши з провінції, швидко здобути визнання і комерційний успіх, не вбудовуючись в «систему», не йдучи в рабство до музичних агентств чи відомих продюсерів.З книги

Андрій є публічним обличчям цілого колективу людей, що називають самі себе не інакше як «сім’я Бумбокс».

І те, що ці люди разом зробили за 10 років — справжній майстер-клас для музикантів-початківців. «Сім’я» показала, що в умовах бідного, вузького і корумпованого українського «шоубізу» можна, приїхавши з провінції, швидко здобути визнання і комерційний успіх, не вбудовуючись у «систему», не йдучи в рабство до музичних агентств чи відомих продюсерів.

Але у «Бумбокса» було й дещо, чого не було у інших. Голос Андрія Хливнюка — щільний, сильний і пружний, як дріт, і по-джазовому гнучкий (це не випадковість: Андрій з юності  фанат джазу). Голос, який одразу ж привертає до себе увагу і який попервах важко співвіднести із зовнішністю його власника. Голос Андрія чіпляє поза словами, самою своєю інтонацією, розчиненим в ньому сумом, який відчувається навіть у найбільш «мускулистих» і навіть жартівливих піснях. Повна відсутність у Хливнюка зіркового пафосу  дещо дивує. Він не виносить на публіку своє особисте життя, не любить говорити в інтерв’ю про сім’ю і дітей, але дуже любить — про музику. В світлі цього зовсім не видається дивним, як запросто Андрій відмовився від чималої частини свого заробітку, зробивши навесні 2014-го року своє нашуміле відеозвернення. Хливнюк  зміг відвоювати собі у шоубізнесу таку позіцію, в якій йому майже не доводиться займатися тим, що не цікаве. Це означає — тільки музика і нічого іншого.

Дізнавайтеся більше про героїв та замовляйте лімітоване видання книги «Ukraine.The Best».
Замовити книгу

До матеріалів Культпростору