Ідеальний концерт — коли потім нічого не пам’ятаєш. Адже це значить що більшу частину часу ти перебував у нірвані а музика текла і випаровувалася. До життєпису До профілю

Він знає, як створити пісню, яка одразу буде у вухах усієї країни, але швидкий успіх і супермасовий фідбек його не приваблюють. 2000 року Шуров навчався в Київському лінгвістичному університеті — саме там тоді зібралася унікальна, формотворча для музичного середовища компанія — Карпа, Саша Кольцова, Дмитро Остроушко. До того Шуров встиг закінчити чотири класи музичної школи в Вінниці, по яких вирішив, що більше йому там вчитися нічому — і далі працював із музикою сам.

2004-го з'являється гурт Esthethic Education, заснований Шуровом, Юрієм Хусточкою та бельгійцем Луї Франком. Там Дмитро, окрім клавішних, став займатися загальним аранжуванням і композицією. Гурт виявився не стільки успішним, як відмінним від усієї музики, яка існувала в Україні раніше. Їх запрошують грати перед виступом Moby в Палаці Спорту, вони їздять на провідні музичні фестивалі, стають лідерами хіт­парадів України та Росії, їхній концертний альбом зводить у Лондоні Домінік Бретес, відомий співпрацею з Міком Джаггером і The Tiger Lillies.

Зараз у Pianoбой є три альбоми. Шуров продовжує розвивати проект, встигаючи писати музику для кіно, культових шоу та вистав.З книги

Він знає, як створити пісню, котра одразу проїдеться по вухах усієї країни, але швидкий успіх і супермасовий фідбек його не приваблюють. Він творив у складі гуртів, котрі вже стали легендарними, і міг би реалізуватися як музикант світового значення в будь-якій країні, але обрав залишитися в Україні й стати частиною її музичної культури. Саме українською музикою є дуже особливий, тонкий і професійно вивершений сольний проект Дмитра Шурова Pianoбой.

Pianoбой залишається одним із опорних стовпів сучасної музики. Шуров має своє специфічне бачення якості і сенсу і завжди неухильно йому слідує, і часто дуже випереджає загальний контекст — це, можливо, стає перешкодою на шляху до швидкої слави, але залишає відкритими значно важливіші двері.

Зараз в Pianoбой два альбоми: «Простые вещи» і «Не прекращай мечтать».  Шуров розвиває проект, встигаючи писати музику для кіно, культових шоу та вистав. Він взяв участь в проекті Святослава Вакарчука «Брюссель». Виступав на Майдані Незалежності, на, очевидно, найзнаковішому в історії України концерті — зі старим складом «Океану Ельзи». Випустив кліп на свою пісню «Родина», котра, записана ще до подій 2014, багато в чому їх передбачила, а під час створення музики до вистави «Попелюшка» записав маніфестальне звернення «Будь сильним!». Здається, саме це Шуров і планує далі робити в українській музиці, і усім нам в цьому дуже-дуже пощастило.

Дізнавайтеся більше про героїв та замовляйте лімітоване видання книги «Ukraine.The Best».
Замовити книгу

До матеріалів Культпростору