Неможливо 20 років ходити в одних штанях навіть якщо вони добре збереглися — так само й в музиці завжди знайдеться що оновлювати. До життєпису До профілю

Позначка a cappella experts з’явилася біля логотипу акапельного гурту ManSound у 2012 році, засвідчивши правдивий статус метрів. На той час вони вже встигли представити Україну на презентації «500 днів до Євро-­2012» у будівлі Європарламенту в Брюсселі, де заспівали власні версії українських пісень. А за шість років до цього вони записали знов­-таки власний варіант гімну України в джазовому аранжуванні та двічі виконали його у прямому ефірі.

Від самого початку вдало балансуючи на межі складнощів і солодощів, натиску й тиші, молитви й коректного шоу, ManSound присвячують кожний крок своєї праці чомусь більшому. Принаймні, музиці. Їхню гнучкість, плідність, оригінальність і якість відзначено номінацією «Найкраща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards, Гран­-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total у австрійському Граці, нагородою ShowBiz Award за Кращу джазову групу України.

У їхньому репертуарі жанрово переважають джаз, поп і фольк, а виконують ManSound лише оригінальні аранжування, більшість з яких написана учасниками гурту. Тож цей колектив недаремно називають найвпливовішим у країні та світі українським гуртом акапельного співу.З книги

Позначка a cappella experts з’явився біля логотипу акапельного гурту ManSound у 2012 році, засвідчивши правдивий статус метрів. Водночас вони стали виходити на сцену усі в білому, і в цьому немає жодної натяжки.

«Представницький клас» ManSound маркірується на рівні відчуття. Під час кожної їх композиції якось забуваєш дихати. По закінченні виступу виявляється, що простір став вільнішим та більш чистим, а у сусідів по глядацькій залі сяють обличчя і блищать очі, й усі присутні щойно були причетні до чогось майже космічного.

Для ManSound співати — задоволення й потреба на клітковому рівні. Професіоналізм в їхньому випадку — це бездоганна якість, що йде передусім від щирості. Вони дуже справжні. Одразу правильним був вже їх старт, і склад гурту: саме шість і саме чоловічих голосів, чотири тенори, баритон і бас, як у Take 6, що ними «менси» ледве не марили.

Їхню гнучкість, плідність, оригінальність і якість відзначено номінацією «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards, Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal Total у австрійському Граці, нагородою ShowBiz Award за кращу джазову групу України. ManSound відкривають свiтові привабливий, багатий стрій української душі, її надзвичайну ширину й щирість, і до цього залучений кожен слухач.

 
Дізнавайтеся більше про героїв та замовляйте лімітоване видання книги «Ukraine.The Best».
Замовити книгу

До матеріалів Культпростору