Ідеальний концерт — коли потім нічого не пам’ятаєш. Адже це значить що більшу частину часу ти перебував у нірвані а музика текла і випаровувалася. До життєпису До профілю

Він знає, як створити пісню, яка одразу буде у вухах усієї країни, але швидкий успіх і супермасовий фідбек його не приваблюють. 2000 року Шуров навчався в Київському лінгвістичному університеті — саме там тоді зібралася унікальна, формотворча для музичного середовища компанія — Карпа, Саша Кольцова, Дмитро Остроушко. До того Шуров встиг закінчити чотири класи музичної школи в Вінниці, по яких вирішив, що більше йому там вчитися нічому — і далі працював із музикою сам.

2004-го з'являється гурт Esthethic Education, заснований Шуровом, Юрієм Хусточкою та бельгійцем Луї Франком. Там Дмитро, окрім клавішних, став займатися загальним аранжуванням і композицією. Гурт виявився не стільки успішним, як відмінним від усієї музики, яка існувала в Україні раніше. Їх запрошують грати перед виступом Moby в Палаці Спорту, вони їздять на провідні музичні фестивалі, стають лідерами хіт­парадів України та Росії, їхній концертний альбом зводить у Лондоні Домінік Бретес, відомий співпрацею з Міком Джаггером і The Tiger Lillies.

Зараз у Pianoбой є три альбоми. Шуров продовжує розвивати проект, встигаючи писати музику для кіно, культових шоу та вистав.



З книги

Він знає, як створити пісню, котра одразу проїдеться по вухах усієї країни, але швидкий успіх і супермасовий фідбек його не приваблюють. Він творив у складі гуртів, котрі вже стали легендарними, і міг би реалізуватися як музикант світового значення в будь-якій країні, але обрав залишитися в Україні й стати частиною її музичної культури. Саме українською музикою є дуже особливий, тонкий і професійно вивершений сольний проект Дмитра Шурова Pianoбой.

Pianoбой залишається одним із опорних стовпів сучасної музики. Шуров має своє специфічне бачення якості і сенсу і завжди неухильно йому слідує, і часто дуже випереджає загальний контекст — це, можливо, стає перешкодою на шляху до швидкої слави, але залишає відкритими значно важливіші двері.

Зараз в Pianoбой два альбоми: «Простые вещи» і «Не прекращай мечтать».  Шуров розвиває проект, встигаючи писати музику для кіно, культових шоу та вистав. Він взяв участь в проекті Святослава Вакарчука «Брюссель». Виступав на Майдані Незалежності, на, очевидно, найзнаковішому в історії України концерті — зі старим складом «Океану Ельзи». Випустив кліп на свою пісню «Родина», котра, записана ще до подій 2014, багато в чому їх передбачила, а під час створення музики до вистави «Попелюшка» записав маніфестальне звернення «Будь сильним!». Здається, саме це Шуров і планує далі робити в українській музиці, і усім нам в цьому дуже-дуже пощастило.

Дізнавайтеся більше про героїв та замовляйте лімітоване видання книги «Ukraine.The Best».
Замовити книгу

До матеріалів Культпростору